Depilace a epilace

Depilace laserem

Veronika Moreira Tůmová
11.05.2011

Laserové odstranění nežádoucího ochlupení, tedy laserová depilace, je trvalou a nebolestivou metodou, jak se zbavit nevzhledných chloupků bez nutnosti neustálého a málo efektivního holení.

Nejlepšího efektu se docílí při odstraňování tmavých chloupků na světlé pokožce. Pro světlé ochlupení není laserová depilace vhodná, nemusí mít žádoucí účinek. Laserem také není možné odstranit chloupky například v uších nebo v nose. Běžně a bezpečně se používá při odstranění chloupků v obličeji i jinde po těle, včetně citlivějších míst.

V čem spočívá vysoká efektivita laseru?

Laserový depilační paprsek je vysoce výkonný pro trvalé zničení kořínku chlupu, čehož nikdy nedosáhneme používáním žiletky, holicího strojku nebo depilačního krému. Pro konečný požadovaný efekt je však nutné zákrok několikrát opakovat. Kolikrát a po jak dlouhé době závisí na depilované části těla.

Laserová depilace je velmi šetrná k pokožce a zachovává její přirozenou ochranu bez poškození.

Co byste měli vědět před laserovou depilací

Nežádoucí chloupky můžete nadále holit nebo stříhat, asi tak 6 týdnů před samotnou depilací je však nevytrhávejte. Chloupky musí dosahovat délky nejméně 5mm.

Zároveň se chraňte před sluncem, laserové depilaci nesvědčí čerstvé opálení, ani přirozeným způsobem, ani návštěvou solária. Stejné opatrnosti dbejte bezprostředně po depilaci laserem, pokud se vyskytne zarudnutí pokožky, obvykle zmizí v rozmezí několika hodin. Další otázky vám zodpoví specialista provádějící zákrok.

Vzhledem k odlišnosti přístrojů i efektu podle místa a velikosti depilované plochy, se však nezapomeňte informovat o počtu nutných návštěv, což ovlivní cenu za zákrok.

REKLAMA

Ceník laserové depilace

Ceny za ošetření laserem se mohou lišit podle typu laseru, náročnosti zákroku a podobně, naše ceny jsou pouze orientační a jen za první ošetření. Cena se dále počítá podle spotřebovaných laserových impulsů (výstřelů), jejichž množství závisí na ošetřované lokalitě a hustotě ochlupení.

  • Nohy (lýtka a stehna) – 15 000 Kč
  • Záda – 10 000 Kč
  • Hrudník – 4 500 Kč
  • Bikiny a intimní partie – 3 700 Kč
  • Podpaží – 3 500 Kč
  • Úprava obočí – 1 200 Kč
  • Horní a dolní ret – 1 500 Kč
  • Hýždě – 2 200 Kč

Depilace laserem se stává oblíbenou kosmetickou záležitostí a pro svou výkonnost a bezbolestnost je jakýmsi módním trendem, často využívaným i u nás. Zapomeňte proto na únavné každodenní holení a přijďte se poradit do svého salonu o možnostech laserové depilace, vhodné právě pro vás.Autor: Veronika Moreira Tůmová

Porod doma – ano, nebo ne?
Záření, radiace a účinky na lidské zdraví

Další články

Jak se správně starat o roušky?
Nemoci a léčba

Jak se správně starat o roušky?

Ať se nám to líbí nebo ne, Česko je už nějakou dobu opět zahalené do roušek, a tak nebude na škodu znovu si připomenout zásady efektivní péče o ně. Jistě se mnozí z vás poznají v t ...